Annelik Nasıl Gidiyor ?

Merhabalar, ne kadar inanamasam da hala ben Anneyim. Belki de Beril sıkıntılı bir bebek olmadığından ya da ben mi aşırı sevgiyle bakıyorum bilmem ama hiç zorlanmıyorum. Ki eşim öyle eteklerimde gezip her daim yardımcı da olamıyor ama öf bile demedim bugüne kadar. Sadece sebepsiz ağlarsa canım yandığından üzülüyorum o kadar.


Gezmeye de gidiyorum, etkinliğe de katılıyorum beni kızımla kabul ettikleri sürece sıkıntı yok. 


3 aylık oldu bile minnoşum. Uykusu zaman zaman sapıtsa da genelde bol uyuyan bir bebek. Gündüz uykusuna alıştırdım ilk zamanlar ağlıyordu uyumamak için ama şimdi seve seve uyuyor ve çok mutlu. 

Ben ev işlerinde biraz geride kalsam da elimden geleni yapıyorum. En zor kısım da ütü, çünkü Berili o kadar saat sakin tutmak imkansız. Yemek falan Beril kucağımda yapıyorum ama ütü yapmaya başladığım an uyanıyor. 

Bol bol oyun oynuyoruz, şarkılar söylüyorum ona.. Bazen hikaye okuyorum genelde pek sallamasa da ben okuyorum elbet bir gün dinleyecek. 

Etkinliklerde maskot oluyor resmen. Ama onsuz gittiğim etkinliklerde burnumun direği sızlıyor resmen. Biraz daha büyüsün çok daha eğlenceli olacak etkinlikler onun için şimdilik genelde uyumayı tercih ediyor. 

Beni soracak olursanız snapchatte çok aktifim bakımlarım, ürün denemelerim aksamadan devam ediyor. Ojelerle de aram iyi ama daha uzun süreli dinlendiriyorum tırnaklarımı ojesiz geziyorum ama tırnak sararmalarım yok ve daha sağlıklılar. 2 ayda bir siliyorum ojeleri serbest bırakıyorum tırnaklarımı şimdilik mutluyuz. 

Yani genel olarak ben baya baya anne olmak için doğmuşum da haberim yokmuş resmen :) 

Hatta Youtube kanalı bile açtık alt yapı hazırlığındayız 2017 de videolarım yayında olacak beni bekleyin anacım :) 

Yorumlar