İnstagram Günlükleri #10

Güzel bir Akçay sabahından merhaba,son zamanlarda instagram hesabımda neler paylaşmışım bir kurcalayalım :) 


İlk olarak son günlerde elimden düşmeyen CC kremimden bahsedeyim.Malum bahar geldi yaz kapıya dayandı güneş korumaları ürünler hayatımızın bir parçası olmaya başladı.Aslında sürekli kullanmalıyız ama ben özellikle yaz aylarında güneş korumalı ürünleri tercih ediyorum.
Bu kremin en çok kapatıcılığını seviyorum.Sadece CC krem sürüp dışarıya çıkabiliyorum.


Cilt bakım rutinimin olmazsa olmazları,çok severek kullanıyorum hepsini Kiehls Midnight Recovery serumu şu an deneme aşamasındayım ve ayrıntılı yazısını mutlaka sizlerle paylaşacağım.
Tabi bu fotoğraftaki serum hariç diğer ürünlerim bitti yazıları blogda olacak yakın bir zaman içinde..


Yakın bir zamanda bu zahmetli ama pratik simli oje çıkarıcı folyo yöntemini de anlatacağım blogda :) 


Yeni bir ürün denemesem olmazdı,diğer saç bakım ürünlerim bitmeden tam anlamıyla kullanamadım bu ürünü ama kullanır kullanmaz yorumlarımı paylaşacağım sizlerle..


M.asam Brilliant Teint,ufak bir deneme yaptım aslında başarılı bir ürün yakında detaylı yazısını yazacağım.


İ love Summer dedik ama sadece buralara geldi herkes demeli demek ki gelmesi için :) Hala Ankara ve civarlarında kar var insanın inanası gelmiyor yahu..Bu da son olarak saçımı ve makyajımı yaparken kendimce çektiğim bir fotoğraf :) 

Evet çok ayrıntıya girip sizleri sıkmak istemedim,detaylar ve anlık paylaşımlarım için adresim yesimdedi.
Yorumlar

  1. Yine güzel bir Instagram günlükleri yazısı, ben de yazsam fena olmayacak :) Milk shake 'i, herkes çok övüyor; senin de yorumlarını bekliyorum canım :*

    YanıtlaSil
  2. Teşekkür ederim 😊 bende neler paylaşmışım fark ediyorum güzel oluyor aslında bu günlükler en yakın zamanda senin yazını da bekliyorum 😊 Milkshake için şimdilik yorumlarım olumlu ama henüz tam anlamıyla fikir sahibi değilim en yakın zamanda yorumlayacağım 😊

    YanıtlaSil

Yorum Gönder